Nike
Tuotteen numero: 209632358

Nike

Tuotteen numero: 209632358

€ 69

Hintatiedot

Ei sisällä toimitus- ja tullimaksuja ( Toimitus- ja tullimaksut lasketaan kassalla )

*Kaikki tuotteet tuodaan maasta Yhdysvallat

Varastossa
Yhdysvallat Tuotu myymälästä paikasta USA

Määrä:

Tilaa nyt ja saat sen noin Lauantai, Marraskuu 07
Tärkeimmät logistiikkakumppanimme
  • fedex
  • dhl
U-Care-takuu:
Ei mitään
Valitse tilaus
buy now pay later

Osta nyt, maksa myöhemmin

fast shipping

Fast
Shipping

free return

Ilmainen
palautus*

Pakattu turvallisesti

Pakattu turvallisesti

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

pci-dss

PCI DSS Compliance

iso certified

ISO 27001 Certified


paypal payment
visa payment
mastercard payment
klarna payment
Huomautus: Jännitettä Down katkoja pakollinen käytettäessä sähkölaitteita maan Yhdysvallat myymälöistä (110 V-120 V). Suositellut tehomuuntajat:Osta nyt.

Tuotteen yksityiskohdat

Osta Nike verkossa parhaaseen hintaan Suomi. B0F9LSY4L5
Language English
Product Dimensions 7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm); 8.8 ounces (249.48 grams)
Item model number HF7038-013
Department Unisex
Date First Available July 12, 2025
Manufacturer Nike
ColorBlack/Black/Gunmetal
Style NameAura Crossbody Bag (5l)
Handbag SilhouetteSling
SeasonsFall
PatternSolid
BrandNike
Item Weight8.8 ounces (249.48 grams)
Model NameAura Crossbody Bag (5l)
Style NumberHF7038-013
Target AudienceUnisex-Adults
UPC198480963554
Global Trade Identification Number00198480963554
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameCrossbody
Manufacturer Part NumberHF7038
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap TypeShoulder
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Fit to Size SentimentNeutral
Fit TypeShoulder
Material FabricNylon
Fabric Type100% Nylon
Inner MaterialPolyester
Outer MaterialNylon
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Item Dimensions7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm)
Capacity5 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Nylon
OriginImported

TUOTEKUVAUS.

Nike

Onko sinulla kysyttävää? Keskustele kanssamme

Asiakkaiden kysymykset ja vastaukset

  • kysymys: Kuinka tehdä ostoksia Nike verkossa Ubuysta?

    vastaus: On helppoa ostaa Nike verkossa Ubuysta.. Sinun tarvitsee vain etsiä tuote, valita toimitustapasi kassalla ja saada se toimitettuna sijaintiisi.
  • kysymys: Onko Nike saatavilla verkossa ostoksille kohteessa Finland?

    vastaus: Kyllä, Ubuyssa Finland tämä tuote on saatavillasi ostoksille kohtuulliseen hintaan.. Nike ei ole saatavilla paikallisesti, mutta voit luottaa meihin pikalähetyspalvelumme.
  • kysymys: Kuinka kauan tuotteen saaminen kestää tilauksen tekemisen jälkeen?

    vastaus: Tilaamasi tuotteen toimitusaika vaihtelee tilaamasi tuotteen ja valitsemasi toimitustavan mukaan.. Arvioitu toimitusaika mainitaan kassalla, joten ole huoleton ostaessasi.

Nike Crossbody Bags HF7038-013 Editorial Review

Toimituksellisia arvosteluja ei löytynyt

Asiakkaiden arvostelut ja arvosanat

5.0
1 asiakkaiden arvosanat
  • 5 tähteä
    100%
  • 4 tähteä
    0%
  • 3 tähteä
    0%
  • 2 tähteä
    0%
  • 1 tähteä
    0%

Arvostele tämä tuote

Jaa ajatuksesi muille asiakkaille

LUOTTAMUS JA OSTAJAN TURVA

trustpilot logo
4.2/5 9830 reviews
Lue arvostelut
DH
Diana
Vahvistettu ostaja

“I have, in fact, had bad experiences on several occasions with service providers or shipping companies from America—definitely—but this is the first and only reputable and reliable company I have encountered so far; huge praise for their work. ”

23 October 2026 · via Trustpilot
JS
Jarl
Vahvistettu ostaja

“Fast shipping and A+ product. ”

24 Oct 2026 · via Trustpilot
B
Botibita
Vahvistettu ostaja

“Great Range of Products and Excellent Service. The ordering and delivery process was excellent! I was able to purchase an item that I couldn’t find locally, and everything went smoothly from purchase to delivery. Thank you for the excellent service! ”

24 October 2026 · via Trustpilot
V
Agnes
Vahvistettu ostaja

“Reliable website, great articles. Timeline Mitopure Urolithin A Supplement Softgels is a wonderful product.”

25 October 2026 · via Trustpilot
C
Colin
Vahvistettu ostaja

“Great service from start to finish. ”

26 October 2026 · via Trustpilot

MIKSI OSTAA MEILTÄ

Turvallinen kassatapahtuma Maailmanlaajuinen toimitus Helpot palautukset Aidot tuottee

Tuotteen hintahistoria

Tärkeitä tietoja

  • Rajoitukset: Kansainvälisesti toimitettujen tuotteiden kohdalla tulee ottaa huomioon, ettei valmistajan takuu välttämättä ole voimassa, etteivät valmistajan huoltovaihtoehdot välttämättä ole käytettävissä, etteivät tuotteen ohjekirjat, oppaat ja turvallisuusvaroitukset välttämättä ole kohdemaan kielellä, ettei tuotteita (ja niiden oheismateriaalia) ole välttämättä suunniteltu vastaamaan kohdemaan standardeja, teknisiä tietoja ja merkintävaatimuksia ja etteivät tuotteet välttämättä vastaa kohdemaan jännitettä ja muita sähköstandardeja (jolloin ne saattavat tarvittaessa vaatia sovittimen tai muuntimen käyttöä). Vastaanottaja on vastuussa sen varmistamisesta, että tuote voidaan toimittaa kohdemaahan laillisesti. Kun vastaanottaja tekee tilauksen Ubuysta tai sen kumppanuusyhtiöiltä, hän on myös rekisteröity maahantuoja ja hänen tulee noudattaa kaikkia kohdemaan lakeja ja säädöksiä.
  • Kaikki Ubuyssa listatut tuotteet eivät ole myytävänä, koska Ubuy on maailmanlaajuinen hakukone. Tuotteisiin kohdistuu vienti- ja myyntisäännöksiä.