Ted Baker
Tuotteen numero: 211425955

Ted Baker

Tuotteen numero: 211425955

€ 78

Hintatiedot

Ei sisällä toimitus- ja tullimaksuja ( Toimitus- ja tullimaksut lasketaan kassalla )

*Kaikki tuotteet tuodaan maasta Yhdysvallat

Varastossa
Yhdysvallat Tuotu myymälästä paikasta USA

Määrä:

Tilaa nyt ja saat sen noin Perjantai, Lokakuu 23
Tärkeimmät logistiikkakumppanimme
  • fedex
  • dhl
U-Care-takuu:
Ei mitään
Valitse tilaus
buy now pay later

Osta nyt, maksa myöhemmin

fast shipping

Fast
Shipping

free return

Ilmainen
palautus*

Pakattu turvallisesti

Pakattu turvallisesti

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

pci-dss

PCI DSS Compliance

iso certified

ISO 27001 Certified


paypal payment
visa payment
mastercard payment
klarna payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of Yhdysvallat store (110-120). Recommended power converters Osta nyt.

Tuotteen yksityiskohdat

Osta Ted Baker verkossa parhaaseen hintaan Suomi. B0DM9NV1CD
Product Dimensions 14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm); 13.86 ounces (392.93 grams)
Item model number 13895790
Department womens
Date First Available November 7, 2024
Manufacturer Ted Baker
ColorPink
Style NameNikicon
Handbag SilhouetteSatchel
PatternSolid
SeasonsFall
Item ShapeRectangular
Frame ColorPink
Strap ColorPink
Occasion TypeCasual, Work
BrandTed Baker
Item Weight13.86 ounces (392.93 grams)
Model NameNikicon
Style Number13895790
Target AudienceWomen (18-45, Fashion-Conscious)
UPC061643280754
Unit Count1 Count
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameTote Bag
Manufacturer Part Number13895790
Import DesignationImported
Closure TypeFlap
Strap TypeShoulder
Handle TypeTop Handles
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Number of Handles1
Number of Sections1
Compatible Device Size Maximum1.9 inches
Fit to Size SentimentPositive
Material FabricPolyurethane
Fabric Type100% Polyurethane
Material FeaturesVegan
Lining DescriptionPolyester
Inner MaterialPolyurethane
Outer MaterialPolyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsWipe clean with a damp cloth and air dry.
Item Dimensions14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm)
Capacity8740 cubic centimeters
sizeMedium
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Polyurethane
OriginImported
Closure typeFlap
LiningPolyester

TUOTEKUVAUS.

Ted Baker

Onko sinulla kysyttävää? Keskustele kanssamme

Asiakkaiden kysymykset ja vastaukset

  • kysymys: Kuinka tehdä ostoksia Ted Baker verkossa Ubuysta?

    vastaus: On helppoa ostaa Ted Baker verkossa Ubuysta.. Sinun tarvitsee vain etsiä tuote, valita toimitustapasi kassalla ja saada se toimitettuna sijaintiisi.
  • kysymys: Onko Ted Baker saatavilla verkossa ostoksille kohteessa Finland?

    vastaus: Kyllä, Ubuyssa Finland tämä tuote on saatavillasi ostoksille kohtuulliseen hintaan.. Ted Baker ei ole saatavilla paikallisesti, mutta voit luottaa meihin pikalähetyspalvelumme.
  • kysymys: Kuinka kauan tuotteen saaminen kestää tilauksen tekemisen jälkeen?

    vastaus: Tilaamasi tuotteen toimitusaika vaihtelee tilaamasi tuotteen ja valitsemasi toimitustavan mukaan.. Arvioitu toimitusaika mainitaan kassalla, joten ole huoleton ostaessasi.

Ted Baker Totes 13895790 Editorial Review

Toimituksellisia arvosteluja ei löytynyt

Asiakkaiden arvostelut ja arvosanat

5.0
1 asiakkaiden arvosanat
  • 5 tähteä
    100%
  • 4 tähteä
    0%
  • 3 tähteä
    0%
  • 2 tähteä
    0%
  • 1 tähteä
    0%

Arvostele tämä tuote

Jaa ajatuksesi muille asiakkaille

Tuotteen hintahistoria

Tärkeitä tietoja

  • Rajoitukset: Kansainvälisesti toimitettujen tuotteiden kohdalla tulee ottaa huomioon, ettei valmistajan takuu välttämättä ole voimassa, etteivät valmistajan huoltovaihtoehdot välttämättä ole käytettävissä, etteivät tuotteen ohjekirjat, oppaat ja turvallisuusvaroitukset välttämättä ole kohdemaan kielellä, ettei tuotteita (ja niiden oheismateriaalia) ole välttämättä suunniteltu vastaamaan kohdemaan standardeja, teknisiä tietoja ja merkintävaatimuksia ja etteivät tuotteet välttämättä vastaa kohdemaan jännitettä ja muita sähköstandardeja (jolloin ne saattavat tarvittaessa vaatia sovittimen tai muuntimen käyttöä). Vastaanottaja on vastuussa sen varmistamisesta, että tuote voidaan toimittaa kohdemaahan laillisesti. Kun vastaanottaja tekee tilauksen Ubuysta tai sen kumppanuusyhtiöiltä, hän on myös rekisteröity maahantuoja ja hänen tulee noudattaa kaikkia kohdemaan lakeja ja säädöksiä.
  • Kaikki Ubuyssa listatut tuotteet eivät ole myytävänä, koska Ubuy on maailmanlaajuinen hakukone. Tuotteisiin kohdistuu vienti- ja myyntisäännöksiä.