Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black
Tuotteen numero: 87826598

Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black

Tuotteen numero: 87826598

€ 83

Hintatiedot

Ei sisällä toimitus- ja tullimaksuja ( Toimitus- ja tullimaksut lasketaan kassalla )

*Kaikki tuotteet tuodaan maasta Yhdysvallat

Varastossa
Yhdysvallat Tuotu myymälästä paikasta USA

Määrä:

Tilaa nyt ja saat sen noin Lauantai, Lokakuu 24
Tärkeimmät logistiikkakumppanimme
  • fedex
  • dhl
U-Care-takuu:
Ei mitään
Valitse tilaus
buy now pay later

Osta nyt, maksa myöhemmin

fast shipping

Fast
Shipping

free return

Ilmainen
palautus*

Pakattu turvallisesti

Pakattu turvallisesti

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

100-prosenttisesti alkuperäistuotteita

pci-dss

PCI DSS Compliance

iso certified

ISO 27001 Certified


paypal payment
visa payment
mastercard payment
klarna payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of Yhdysvallat store (110-120). Recommended power converters Osta nyt.

Tuotteen yksityiskohdat

Osta Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black verkossa parhaaseen hintaan Suomi. B094RL4BSB
Product Dimensions 5.31 x 2.36 x 9.25 inches (13.5 x 6 x 23.5 cm); 7.84 ounces (222.26 grams)
Item model number 3952
Department unisex-adult
Date First Available May 12, 2021
Manufacturer Timbuk2
ColorEco Black
Style NameScratch-free
Handbag SilhouetteMessenger
PatternSolid
Subject CharacterSports
Item Shaperectangular prism
Frame ColorEco Black
Strap ColorEco Black
Occasion TypeDaily
BrandTimbuk2
Included ComponentsMicro Pack
Item Weight7.84 ounces (222.26 grams)
Model NameSpark Micro Pack
Style Number3952
Target AudienceUnisex-Adults
UPC631364568150
Unit Count1 Count
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Manufacturer Part Number3952-3-1068
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap TypeShoulder
Pocket DescriptionJetted Pocket
Handle Typeshoulder strap
Number of Compartments2
Number Of Pockets4
Number of Handles1
Number of Sections4
Sleeve Length DescriptionSleeveless
Fit to Size SentimentPositive
Fit TypeAdjustable
Shoulder to Bottom Hem Length9.25 inches
Material FabricFaux Fur
Fabric TypeFaux-fur
Lining DescriptionFaux Fur
Inner MaterialFaux Fur, Fur
Outer MaterialFur
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsHand wash only
Item Dimensions5.31 x 2.36 x 9.25 inches (13.5 x 6 x 23.5 cm)
Capacity3 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric typeFaux-fur
OriginImported
Closure typeZipper
LiningFaux Fur

TUOTEKUVAUS.

Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black

Onko sinulla kysyttävää? Keskustele kanssamme

Asiakkaiden kysymykset ja vastaukset

  • kysymys: Kuinka tehdä ostoksia Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black verkossa Ubuysta?

    vastaus: On helppoa ostaa Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black verkossa Ubuysta.. Sinun tarvitsee vain etsiä tuote, valita toimitustapasi kassalla ja saada se toimitettuna sijaintiisi.
  • kysymys: Onko Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black saatavilla verkossa ostoksille kohteessa Finland?

    vastaus: Kyllä, Ubuyssa Finland tämä tuote on saatavillasi ostoksille kohtuulliseen hintaan.. Timbuk2 Spark Micro Pack, Eco Black ei ole saatavilla paikallisesti, mutta voit luottaa meihin pikalähetyspalvelumme.
  • kysymys: Kuinka kauan tuotteen saaminen kestää tilauksen tekemisen jälkeen?

    vastaus: Tilaamasi tuotteen toimitusaika vaihtelee tilaamasi tuotteen ja valitsemasi toimitustavan mukaan.. Arvioitu toimitusaika mainitaan kassalla, joten ole huoleton ostaessasi.

Timbuk2 Crossbody Bags 3952 Editorial Review

Toimituksellisia arvosteluja ei löytynyt

Asiakkaiden arvostelut ja arvosanat

4.0
1 asiakkaiden arvosanat
  • 5 tähteä
    0%
  • 4 tähteä
    100%
  • 3 tähteä
    0%
  • 2 tähteä
    0%
  • 1 tähteä
    0%

Arvostele tämä tuote

Jaa ajatuksesi muille asiakkaille

Tuotteen hintahistoria

Tärkeitä tietoja

  • Rajoitukset: Kansainvälisesti toimitettujen tuotteiden kohdalla tulee ottaa huomioon, ettei valmistajan takuu välttämättä ole voimassa, etteivät valmistajan huoltovaihtoehdot välttämättä ole käytettävissä, etteivät tuotteen ohjekirjat, oppaat ja turvallisuusvaroitukset välttämättä ole kohdemaan kielellä, ettei tuotteita (ja niiden oheismateriaalia) ole välttämättä suunniteltu vastaamaan kohdemaan standardeja, teknisiä tietoja ja merkintävaatimuksia ja etteivät tuotteet välttämättä vastaa kohdemaan jännitettä ja muita sähköstandardeja (jolloin ne saattavat tarvittaessa vaatia sovittimen tai muuntimen käyttöä). Vastaanottaja on vastuussa sen varmistamisesta, että tuote voidaan toimittaa kohdemaahan laillisesti. Kun vastaanottaja tekee tilauksen Ubuysta tai sen kumppanuusyhtiöiltä, hän on myös rekisteröity maahantuoja ja hänen tulee noudattaa kaikkia kohdemaan lakeja ja säädöksiä.
  • Kaikki Ubuyssa listatut tuotteet eivät ole myytävänä, koska Ubuy on maailmanlaajuinen hakukone. Tuotteisiin kohdistuu vienti- ja myyntisäännöksiä.